Eclectische Therapie
Wat is Eclectische Therapie?
Volgens Van Dale is eclectisch/eclectisme:" het streven om verschillende denkvormen, werkwijzen, stijlen of motieven te versmelten tot iets nieuws ,het beste uitkiezend "
UitgangspuntDoor het combineren van verschillende behandelmethodes een zo goed mogelijk resultaat voor een cliënt bewerkstelligen.Een Eclectisch therapeut werkt met een unieke combinatie van Regressie/reïncarnatie therapie, Energetische therapie en Spirituele therapie
Wie ben ik?
Mijn naam is Bert Back en de laatste 10 jaar ben ik zeer nadrukkelijk bezig geweest met mijn ontwikkeling op spiritueel/paranormaal gebied.Al heel snel werd duidelijk dat een belangrijk deel van mijn opdracht ligt op het gebied van de “Alternatieve Hulpverlening”
Anders gezegd: Met de gegeven talenten inzichten geven en fysieke- en mentale problemen helpen oplossen of verminderen.
Wanneer / voor welke klachten is Eclectische Therapie geschikt?
Psychische problemen;
Blokkades; emotionele remmingen in het hier en nu. Pijnlijke herinneringen en onderdrukte (onbewuste) traumatische gebeurtenissen uit het hier en nu en uit het verleden die zich in het onbewuste hebben verankerend en het welbevinden in het heden belemmeren. Paniekstoornis, hyperventilatie en fobische angsten. angststoornissen, paniekaanvallen, eetproblemen en depressieve stoornis. Onzekerheid of een laag zelfbeeld.
Spirituele levensvragen;
Midlife, beroepskeuze, relatieproblemen, studiekeuze, zingeving, onverwerkte jeugdproblematiek. Problemen die hun oorsprong vinden in vorige levens, vage klachten die in dit leven geen aanwijsbare oorzaak hebben.
Lichamelijke klachten zonder duidelijke medische diagnose;
Somatoforme pijnstoornissen zoals hoofdpijn, rugpijn, benauwdheid, gewrichtspijnen, moeheidverschijnselen.
Kosten/ duur behandeling
Een behandeling/consult duurt ong. 75 min. En kost €50,-
Contact :
Voor meer informatie en/of het maken van een afspraak kun je mailen naar:
info@reikibreda.nl of bellen naar 076-8881109 of 06-41155541(aub inspreken op de voice-mail als er niet opgenomen wordt.Of via de website www.reikibreda.nl het informatieformulier invullen.De consulten in Zuiderlicht zijn op dinsdagmiddag en dinsdagavond.
|